Krótka historia firmy

Zaczynaliśmy w przydomowym garażu rodzinnego domu. Pierwsze prace związane z działalnością to była naprawa skuterów. Kupowaliśmy uszkodzone skutery i motocykle, przywracaliśmy je do pełnej sprawności, a następnie sprzedawaliśmy jako pojazdy już w pełni sprawne. Dla nas to nie była zwykła naprawa i wymiana części. Dawaliśmy tym pojazdom drugie życie. Pierwsze naprawy pojazdów zaczęliśmy w 2009 r., mieliśmy wtedy 15 i 17 lat. Po czasie zaczęliśmy również sprzedawać części. Stale poszerzaliśmy asortyment.  W między czasie uczyliśmy się, a po studiach założyliśmy firmę Rozwadowski Motocykle i otworzyliśmy sklep stacjonarny oraz warsztat w Starachowicach. Od 2021r. jesteśmy Spółką Rozwadowski Group. Obecnie zajmujemy się wszystkim co jest z związane z motocyklami i quadami.

Dlaczego my

Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w Polsce. Na wszystkie produkty i usługi wystawiamy paragon lub Fakturę Vat. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i dystrybutorami oferujemy w atrakcyjnych cenach pełen asortyment markowych części zamiennych oraz OEM.

Bezpośredni dostęp do ogromnej bazy części oraz ponad 15-letnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie profesjonalnego serwisu w którym realizujemy wszelkie naprawy markowych pojazdów. Usługi serwisowe wykonujemy starannie i według zaleceń producentów. Posiadamy szerokie zaplecze profesjonalnych narzędzi i urządzeń warsztatowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy szeroką wiedzę mechaniczną i doskonałe zaplecze techniczne. Po konsultacji z klientem i przed rozpoczęciem pracy udzielamy informacji o planowanym zakresie prac oraz kosztach z nimi związanych.

Więcej o nas dowiesz się sprawdzając naszego Facebooka.